• Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai
  • Prisijungti
No Result
View All Result
Vakarų pulsas Aktualijos. Verslas. Žmonės.
  • AKTUALIJOS
    • Politika
    • Mokslas
    • Kriminalai
    • Darbas
    • Uostas
  • MŪSŲ KRAŠTAS
    • Žemaitija
    • Pajūris
    • Kraštas
    • Istorija
  • GYVENIMO BŪDAS
    • Sveikata
    • Namai
    • Mada
    • Grožis
    • Vestuvės
  • KULTŪRA
    • Kultūra
    • Literatūriniai inkliuzai
    • Žmonės
    • Mistika
    • Kelionės
  • ŪKIS IR GAMTA
    • Ūkis
    • Gamta
    • Automobiliai
    • Kulinarinis paveldas
  • SPORTAS IR DAUGIAU
    • Sportas
    • Daugiau
    • Pramogos
Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.
No Result
View All Result
Home Daugiau

Vyriausybės kanclerė susitiko su Moldovos gynybos ministru

Naujienų puslapis by Naujienų puslapis
2022 23 lapkričio
in Daugiau
0 0
0
0
SHARES
22
PERŽIŪROS

Trečiadienį Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė susitiko su Lietuvoje oficialiu vizitu viešinčiu Moldovos gynybos ministru Anatolie Nosatîi. Susitikime Vyriausybėje Moldovos gynybos ministrui pristatytas naujasis Lietuvos krizių valdymo modelis.

„Lietuvoje gerai suprantame Moldovai tenkančius iššūkius, Rusijai tęsiant karą kaimyninėje Ukrainoje ir siekiant destruktyvios savo įtakos regione plėtros. Dezinformacijos užkardymas, patikimi realaus laiko duomenys, visuomenės atsparumas, nuolatinė stebėsena ir tarpinstitucinė koordinacija – visam tam skiriame didelį dėmesį, įgyvendindami naują krizių valdymo ir civilinės saugos modelį Lietuvoje. Viena svarbiausių jo dalių – Vyriausybės kanceliarijoje steigiamas Nacionalinis krizių valdymo centras. Esame pasirengę su Moldova pasidalinti pasiteisinusių sprendimų patirtimi ir žiniomis“, – sakė Vyriausybės kanclerė G. Balčytytė.

Susitikime su gynybos ministru A. Nosatîi aptarta svarba kelti valstybės institucijų parengtį atremiant kelias ekstremaliąsias situacijas vienu metu, visuomenės atsparumas hibridinėms grėsmėms ir dezinformacijai.

Lietuvos patirtis suvaldant COVID-19 pandemiją ir neteisėtą migraciją dar kartą įrodė realaus laiko duomenų ir jų analizės aktualumą sprendimų priėmėjams valstybėje, susitikime pažymėjo Vyriausybės kanclerė.

Susitikime pristatytas steigiamo Nacionalinio krizių ir ekstremalių situacijų valdymo centro modelis, užtikrinsiantis nuolatinę (24/7 režimu) grėsmių nacionalinio saugumo interesams stebėseną, vertinimą ir informavimą apie šias grėsmes.

Previous Post

Diskusija „Ar tikrai #KovotiVerta?“

Next Post

Macronas ketina ateinančiomis dienomis kalbėtis su Putinu

Naujienų puslapis

Naujienų puslapis

Next Post
Vakarų Pulsas

Macronas ketina ateinančiomis dienomis kalbėtis su Putinu

Vakarų pulsas

Pasekite mus

  • Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai

© 2026 Vakarų Pulsas. Visos teisės saugomos. | Projekto vystymas: WebDNR

Sveiki sugrįžę!

ARBA

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Pamiršote slaptažodį?

Atkurti slaptažodį

Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą, kad atkurtumėte slaptažodį.

Prisijungti
No Result
View All Result
  • AKTUALIJOS
    • Politika
    • Mokslas
    • Kriminalai
    • Darbas
    • Uostas
  • MŪSŲ KRAŠTAS
    • Žemaitija
    • Pajūris
    • Kraštas
    • Istorija
  • GYVENIMO BŪDAS
    • Sveikata
    • Namai
    • Mada
    • Grožis
    • Vestuvės
  • KULTŪRA
    • Kultūra
    • Literatūriniai inkliuzai
    • Žmonės
    • Mistika
    • Kelionės
  • ŪKIS IR GAMTA
    • Ūkis
    • Gamta
    • Automobiliai
    • Kulinarinis paveldas
  • SPORTAS IR DAUGIAU
    • Sportas
    • Daugiau
    • Pramogos
  • Prisijungti

© 2026 Vakarų Pulsas. | Bendradarbiaujame su: WebDNR

Siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.