• Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai
  • Prisijungti
No Result
View All Result
Vakarų pulsas Aktualijos. Verslas. Žmonės.
  • AKTUALIJOS
    • Politika
    • Mokslas
    • Kriminalai
    • Darbas
    • Uostas
  • MŪSŲ KRAŠTAS
    • Žemaitija
    • Pajūris
    • Kraštas
    • Istorija
  • GYVENIMO BŪDAS
    • Sveikata
    • Namai
    • Mada
    • Grožis
    • Vestuvės
  • KULTŪRA
    • Kultūra
    • Literatūriniai inkliuzai
    • Žmonės
    • Mistika
    • Kelionės
  • ŪKIS IR GAMTA
    • Ūkis
    • Gamta
    • Automobiliai
    • Kulinarinis paveldas
  • SPORTAS IR DAUGIAU
    • Sportas
    • Daugiau
    • Pramogos
Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.
No Result
View All Result
Home Daugiau

Vyriausybės kanclerė: šios Vyriausybės strateginis tikslas – stiprinti ryšius su Indijos ir Ramiojo vandenyno regiono šalimis

Naujienų puslapis by Naujienų puslapis
2021 1 gruodžio
in Daugiau
0 0
0
0
SHARES
20
PERŽIŪROS
  1. Titulinis
  2. Naujienos
  3. Vyriausybės kanclerė: šios Vyriausybės strateginis tikslas – stiprinti ryšius su Indijos ir Ramiojo vandenyno regiono šalimis

Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė susitiko su Korėjos ambasadore Mira Sun, kuri baigia savo kadenciją Lietuvoje.

Kanclerė padėkojo ambasadorei už nuveiktus darbus ir pažymėjo, kad Lietuva ir ateityje  numato plėtoti santykius su tas pačias vertybes išpažįstančiomis valstybėmis, ypač globalių saugumo iššūkių akivaizdoje.

„Mūsų šalys palaiko puikius santykius, pagrįstus pagarba toms pačioms vertybėms ir demokratiniams principams“, – pabrėžė  G. Balčytytė.

„Ši Vyriausybė turi strateginį tikslą stiprinti santykius su panašiai mąstančiomis Indijos ir Ramiojo vandenyno regiono šalimis: Pietų Korėja, Australija, Japonija, Singapūru, taip pat plėtoti ekonominius ir kultūrinius ryšius su Taivanu“, – sakė Vyriausybės kanclerė.

Kanclerė pabrėžė, jog Lietuva siekia didinti aukštos pridėtinės vertės lietuviškų prekių ir paslaugų eksportą į Pietų Korėją, skatinti Pietų Korėjos investicijas Lietuvoje.

G. Balčytytė pasidžiaugė, kad Lietuva ir Pietų Korėja jau dabar bendradarbiauja gyvybės mokslų srityje ir yra pasirengusi toliau skatinti šį bendradarbiavimą.

Lietuva taip pat siekia plėtoti kultūros ir švietimo ryšius, skatinti akademinius ir studentų mainus, atvykstamąjį turizmą po pandemijos. G. Balčytytė pabrėžė, kad birželio mėnesį tarp šalių pasirašyta sutartis dėl bendradarbiavimo kultūros, švietimo ir mokslo srityse turėtų dar labiau sustiprinti valstybių ryšius.

Susitikimo metu taip pat buvo aptartos šalių pastangos valdant COVID-19 pandemiją, vakcinacijos tempai ir galimas abiejų valstybių analitikų bendradarbiavimas.

Previous Post

Prisijunk prie diskusijos „„Juokelis“ ar patyčios?“

Next Post

Virtualus žmogaus teisių renginys „Fighting racism through human rights education“

Naujienų puslapis

Naujienų puslapis

Next Post
Vakarų Pulsas

Virtualus žmogaus teisių renginys „Fighting racism through human rights education“

Vakarų pulsas

Pasekite mus

  • Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai

© 2026 Vakarų Pulsas. Visos teisės saugomos. | Projekto vystymas: WebDNR

Sveiki sugrįžę!

ARBA

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Pamiršote slaptažodį?

Atkurti slaptažodį

Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą, kad atkurtumėte slaptažodį.

Prisijungti
No Result
View All Result
  • AKTUALIJOS
    • Politika
    • Mokslas
    • Kriminalai
    • Darbas
    • Uostas
  • MŪSŲ KRAŠTAS
    • Žemaitija
    • Pajūris
    • Kraštas
    • Istorija
  • GYVENIMO BŪDAS
    • Sveikata
    • Namai
    • Mada
    • Grožis
    • Vestuvės
  • KULTŪRA
    • Kultūra
    • Literatūriniai inkliuzai
    • Žmonės
    • Mistika
    • Kelionės
  • ŪKIS IR GAMTA
    • Ūkis
    • Gamta
    • Automobiliai
    • Kulinarinis paveldas
  • SPORTAS IR DAUGIAU
    • Sportas
    • Daugiau
    • Pramogos
  • Prisijungti

© 2026 Vakarų Pulsas. | Bendradarbiaujame su: WebDNR

Siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.