Treniruokliai namams – arba sporto klubas namuose
Turbūt kiekvienas sutiksime, jog daugumą mūsų turime įtemptas dienotvarkes. Niekaip nerandame laiko sportui. Darbas, buities rūpesčiai ir kiti svarbūs kasdieniai reikalai. Vos jiems užtenka laiko, o ką jau kalbėti apie sportą ir sveiką gyvensena. Sunku prisiversti atrasti laisvo laiko vykti į / iš sporto klubą. Galime pasiūlyti puikią įšeitį – įsirengti sporto klubą namie, treniruokliai namams yra ypač populiarėjantis dalykas, ypač pandeminiu laikotarpiu. Pagrąžinti savo kūną dar niekada nebuvo taip paprasta!
Treniruočių namuose pliusai
- Sportuojant namuose sutaupote pinigų sporto klubo narystei. Nors treniruokliai kainuoja sąlyginai nemenkus pinigus, tačiau žiūrint kelių metų laikotarpį – jie atsiperka. Ir juos galima naudoti toliau neribotą laikotarpį. ir beabėjonės ši investicija lieka Jums.
- Treniruokliai namuose suteikia lengvesnę motyvaciją sportui, galite pasirinkti kada turite laisvą pusvalandį ar valandą skirti sportui, išvengti bereikalingo važiavimo, persirenginėjimo ir kitų dalykų.
- Išvengiamos eilės ir spūstys pačiame sporto klube, kuomet vienu treniruokliu reikia dalintis net su keletą žmonių.
- Esant pandeminei situacijai, gripo sezonui namuose sportuoti yra saugiau.
Treniruočių namuose minusai
- Reikia turėti daugiau erdvės, jeigu planuojate turėti daugiau nei vieną treniruoklį.
- Nemenkos pradinės investicijos į inventorių.
- Nėra trenerio kuris prižiūrėtų, esate pats už save atsakingas. Tačiau savarankiškiems žmonėms tai tampa pliusu.
Kokie treniruokliai namams yra patys populiariausi?
Populiariausi treniruokliai namuose yra skirti numesti papildomus kilogramus, pagerinti širdies veiklą ir ištvermę. Pagerinti medžiagų apykaitą, dar kitaip vadinami kardio treniruokliai:
Dažnas klausimas – Kuris treniruoklis daugiausiai sudegina riebalų, arba yra geriausias?
Vieningo atsakymo kuris tiktų visiems nėra. Vieniems labai patinka bėgimo takeliai, kiti žmonės turi bėdų su sąnariais, tuomet renkasi elipsinius treniruoklius arba dviračius. Treti mėgsta irkluoti, kuomet dirba dauguma raumenų grupių. Tad galime drąsiai teigti, jog kiekvienas atvėjis yra indvidualus, kaip ir pats žmogus, jo sudėjimas, išsikelti tikslai ir beabėjo pomėgiai. Atminkite, jog sporte svarbiausia pastovumas, o jį sunkiai pasieksite, jeigu atliksite nemėgstamus pratimus. Kiekvienas turime išsirinkti savo treniruoklį.
Šaltinis: Stepinfit