Vakarų pulsas Aktualijos. Verslas. Žmonės.
  • Home
    • Home – Layout 1
  • Pramogos
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus
Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus
Home Daugiau

Premjerė sveikina visus su Sąjūdžio diena

Naujienų puslapis by Naujienų puslapis
2023 3 birželio
in Daugiau
0 0
0
0
SHARES
6
VIEWS
  1. Titulinis
  2. Naujienos
  3. Premjerė sveikina visus su Sąjūdžio diena

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina visus Lietuvos žmones Sąjūdžio įkūrimo 35-ųjų metinių proga.

„1988 metų birželio 3 dieną gimė tautinis judėjimas. Tą vasarą mitingų bangos nuvilnijo per visą Lietuvą – Sąjūdis iškart tapo vieninga ir galinga jėga, griaunančia visas abejonių užkardas ir ryžtingai kviečiančia eiti Nepriklausomybės keliu.  

Šis iki šiol neregėto masto judėjimas, siekęs tikslų taikiomis priemonėmis, vien tiesos sakymu išardė blogio imperijos pamatus. Visas pasaulis žavėjosi okupuotų šalių žmonių drąsa, ryžtu išsakyti laisvės siekį Baltijos kelyje. Sąjūdžio vedami darniai atėjome į

Kovo 11-ąją.

Ketvirtą dešimtmetį gyvename laisvoje Lietuvoje, patys kuriame modernią valstybę, didžiuojamės ir džiaugiamės milžiniškais pasiekimais stiprinant tiek demokratiją, tiek ekonomikos pamatus.

Šiandien Lietuva ir visas laisvasis pasaulis vėl susibūrė į sąjūdį – į kovą už Ukrainos valstybę. Jau antrus metus tęsiasi kraupi Rusijos agresija prieš šią nepriklausomą šalį. Šis karas  – priminimas,  kad laisvė nėra dovana, kad turime ją ne tik vertinti, bet ir visomis išgalėmis ginti. Todėl galime ir privalome padaryti viską, kad imperinės užmačios būtų sutramdytos ir karo nusikaltėliai gautų ko nusipelnę.  

Minėdami Sąjūdžio dieną turime progą dar sykį apmąstyti laisvės kainą. Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikinu Sąjūdžio įkūrėjus, bendražygius, visus, kurie toliau dirba Tėvynei. Lietuvos kelyje neturime teisės suklupti, eikime juo drąsiai ir vieningai kaip anuomet, prieš 35-erius metus. Su Sąjūdžio diena!“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Previous Post

Edukacinių stalo žaidimų premjera

Kitas straipsnis

Į lyderių daržą akmenį metusį Maksvytį nustebino vienas dalykas: buvo labai keista

Naujienų puslapis

Naujienų puslapis

Kitas straipsnis

Į lyderių daržą akmenį metusį Maksvytį nustebino vienas dalykas: buvo labai keista

Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.

„Vakarų Pulsas“ – Jūsų kasdienis operatyvių naujienų, kultūros ir pramogų šaltinis. Mes sekame svarbiausius regiono įvykius, analizuojame aktualijas ir pateikiame tai, kas svarbu kiekvienam skaitytojui. Būkite įvykių sūkuryje kartu su mumis.

Pasekite mus

Kategorijos

  • Automobiliai
  • Darbas
  • Daugiau
  • Gamta
  • Grožis
  • Istorija
  • Kelionės
  • Kraštas
  • Kriminalai
  • Kulinarinis paveldas
  • Kultūra
  • Literatūriniai inkliuzai
  • Mada
  • Mistika
  • Mokslas
  • Namai
  • Pajūris
  • Politika
  • Sportas
  • Sveikata
  • Ūkis
  • Uostas
  • Vestuvės
  • Žemaitija
  • Žmonės

Naujausi įrašai

ŠEIMADIENIS: „Vaikystė be stabdžių: skaityk, skraidyk, ragauk!“

ŠEIMADIENIS: „Vaikystė be stabdžių: skaityk, skraidyk, ragauk!“

2026 7 gegužės
Darbdavys nepriima po vaiko priežiūros atostogų: ką svarbu žinoti darbuotojui?

Darbdavys nepriima po vaiko priežiūros atostogų: ką svarbu žinoti darbuotojui?

2026 7 gegužės
  • Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai

© 2026 Mūsų žinios. Visos teisės saugomos. | Projektą vysto WebDNR

Sveiki Sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Pamiršote Slaptąžodį?

Susigražinti Slaptąžodį

Įveskite savo vartotojo vardą arba el. Pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte slaptažodį.

Prisijungti
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus

© 2026 Mūsų žinios. Visos teisės saugomos. | Projektą vysto WebDNR

Siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.