• Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai
  • Prisijungti
No Result
View All Result
Vakarų pulsas Aktualijos. Verslas. Žmonės.
  • AKTUALIJOS
    • Politika
    • Mokslas
    • Kriminalai
    • Darbas
    • Uostas
  • MŪSŲ KRAŠTAS
    • Žemaitija
    • Pajūris
    • Kraštas
    • Istorija
  • GYVENIMO BŪDAS
    • Sveikata
    • Namai
    • Mada
    • Grožis
    • Vestuvės
  • KULTŪRA
    • Kultūra
    • Literatūriniai inkliuzai
    • Žmonės
    • Mistika
    • Kelionės
  • ŪKIS IR GAMTA
    • Ūkis
    • Gamta
    • Automobiliai
    • Kulinarinis paveldas
  • SPORTAS IR DAUGIAU
    • Sportas
    • Daugiau
    • Pramogos
Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.
No Result
View All Result
Home Daugiau

Premjerė pasveikino programos „Kurk Lietuvai“ dalyvius dešimtmečio proga

Naujienų puslapis by Naujienų puslapis
2022 6 rugsėjo
in Daugiau
0 0
0
0
SHARES
8
PERŽIŪROS
  1. Titulinis
  2. Naujienos
  3. Premjerė pasveikino programos „Kurk Lietuvai“ dalyvius dešimtmečio proga

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė dalyvavo „Kurk Lietuvai“ dešimtmečio renginyje, kuris vyko Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje.  

 

„Jau ne pirmi metai Lietuvoje populiariausiu žodžiu tapo „krizė“. Dabartinei Vyriausybei tekusių krizių skaičius, regis, pranoko visus rekordus. Tačiau visada yra erdvės kitam žodžiui iš „k“ raidės, kurį labiau mėgstu – „kūrybai“. Todėl man šiandien ypač malonu pasveikinti puikią iniciatyvą „Kurk Lietuvai“, kuriai jau dešimt metų“, – sakė premjerė.

I.Šimonytė pažymėjo, kad pradžioje buvo skeptiškų požiūrių, jog jauni žmonės, kurie išvažiuoja studijuoti, semtis patirties į užsienį, gali ir neatsiliepti į kvietimą kurti Lietuvą.   

„Ačiū Dievui, taip neįvyko  ir „Kurk Lietuvai“ dešimtmetis tik patvirtino, koks impulsas atsiranda, kai tarptautinė patirtis yra kūrybiškai panaudojama svarbioms problemoms spręsti.

Todėl nepaprastai džiaugiuosi Jūsų ryžtingu sprendimu ir noru dalytis savo žiniomis, tarptautine patirtimi bei kompetencija, taip pat prisidėti prie viešojo sektoriaus tobulinimo ir stipresnės Lietuvos kūrimo.

Labai puiki iniciatyvą yra ir „Moksleiviai – į Vyriausybę, asmeniškai įsitikinau, kad mokiniai domisi valstybės valdymu. Beje, jau yra buvusių moksleivių, kurie dalyvavo projekte ir, baigę mokslus,  dabar sėkmingai kuria Lietuvą.

 

Aš nuoširdžiai dėkoju buvusiems, esamiems ir būsimiems programos „Kurk Lietuvą“ dalyviams už žinias ir darbus. Linkiu visiems didžiausios sėkmės!“, – kalbėjo Vyriausybės vadovė.  

Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė susipažino su konkrečiais programos „Kurk Lietuvai“ projektais ir išreiškė įsitikinimą, jog jų realizavimas prisidės prie tolimesnės sėkmingos šalies raidos.    

Previous Post

„Erasmus+“ – 35!

Next Post

20-asis UŽUPIO MENO INKUBATORIAUS gimtadienis

Naujienų puslapis

Naujienų puslapis

Next Post
Vakarų Pulsas

20-asis UŽUPIO MENO INKUBATORIAUS gimtadienis

Vakarų pulsas

Pasekite mus

  • Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai

© 2026 Vakarų Pulsas. Visos teisės saugomos. | Projekto vystymas: WebDNR

Sveiki sugrįžę!

ARBA

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Pamiršote slaptažodį?

Atkurti slaptažodį

Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą, kad atkurtumėte slaptažodį.

Prisijungti
No Result
View All Result
  • AKTUALIJOS
    • Politika
    • Mokslas
    • Kriminalai
    • Darbas
    • Uostas
  • MŪSŲ KRAŠTAS
    • Žemaitija
    • Pajūris
    • Kraštas
    • Istorija
  • GYVENIMO BŪDAS
    • Sveikata
    • Namai
    • Mada
    • Grožis
    • Vestuvės
  • KULTŪRA
    • Kultūra
    • Literatūriniai inkliuzai
    • Žmonės
    • Mistika
    • Kelionės
  • ŪKIS IR GAMTA
    • Ūkis
    • Gamta
    • Automobiliai
    • Kulinarinis paveldas
  • SPORTAS IR DAUGIAU
    • Sportas
    • Daugiau
    • Pramogos
  • Prisijungti

© 2026 Vakarų Pulsas. | Bendradarbiaujame su: WebDNR

Siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.