Vakarų pulsas Aktualijos. Verslas. Žmonės.
  • Home
    • Home – Layout 1
  • Pramogos
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus
Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus
Home Daugiau

Premjerė pasveikino Izraelį nepriklausomybės 75-mečio proga

Naujienų puslapis by Naujienų puslapis
2023 26 balandžio
in Daugiau
0 0
0
premjere-pasveikino-izraeli-nepriklausomybes-75-mecio-proga
0
SHARES
10
VIEWS
  1. Titulinis
  2. Naujienos
  3. Premjerė pasveikino Izraelį nepriklausomybės 75-mečio proga

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Izraelį, kuris švenčia nepriklausomybės 75-metį.  

 

„Priimkite pačius nuoširdžiausius Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir žmonių sveikinimus Izraelio Valstybės nepriklausomybės 75-mečio proga. Tegul ši diena būna neįtikėtinų jūsų tautos pasiekimų šventė ir priminimas apie atsparumą, atkaklumą ir ryžtą, kurie buvo būdingi jūsų istorijai. Izraelio kelias per pastaruosius 75 metus neabejotinai yra nepaprastas ir galėtų būti įkvėpimas kitoms šalims, siekiančioms sukurti klestinčią visuomenę.      

Džiaugiuosi, kad Lietuva ir Izraelis visada buvo artimi sąjungininkai ir partneriai, o mūsų šalis sieja labai stiprūs istoriniai ir kultūriniai ryšiai. Tikiu, kad ir toliau glaudžiai bendradarbiausime stiprindami mūsų santykius ir mūsų tautų draugystę.

Šiandien, kai demokratinis pasaulis mato trypiamą laisvę, dar svarbiau išlaikyti tarptautinę tvarką, netoleruojančią grasinimų ir agresijos prieš suverenias valstybes. Mūsų žmonės supranta, kad nepriklausomybė neturi būti laikoma savaime suprantamu dalyku, todėl turime dėti visas pastangas, kad laisvės idealai būtų ginami ir saugomi. Siekiant taikios viso demokratinio pasaulio ateities, labai svarbu išlikti vieningiems ir visomis įmanomomis priemonėmis padėti Ukrainai. Ukrainos pergalė labai svarbi taisyklėmis grindžiamai tarptautinei tvarkai ir tvariai taikai visame pasaulyje. Leiskite palinkėti Jums, Jūsų Ekscelencija Ministre Pirmininke, ir Izraelio žmonėms taikos, saugumo, vienybės ir klestėjimo šiandien ir visada“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.  

Previous Post

CARE WHAT YOU(TH) WEAR renginys

Kitas straipsnis

Volodymyras Zelenskis telefonu kalbėjosi su Kinijos prezidentu

Naujienų puslapis

Naujienų puslapis

Kitas straipsnis
volodymyras-zelenskis-telefonu-kalbejosi-su-kinijos-prezidentu

Volodymyras Zelenskis telefonu kalbėjosi su Kinijos prezidentu

Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.

„Vakarų Pulsas“ – Jūsų kasdienis operatyvių naujienų, kultūros ir pramogų šaltinis. Mes sekame svarbiausius regiono įvykius, analizuojame aktualijas ir pateikiame tai, kas svarbu kiekvienam skaitytojui. Būkite įvykių sūkuryje kartu su mumis.

Pasekite mus

Kategorijos

  • Automobiliai
  • Darbas
  • Daugiau
  • Gamta
  • Grožis
  • Istorija
  • Kelionės
  • Kraštas
  • Kriminalai
  • Kulinarinis paveldas
  • Kultūra
  • Literatūriniai inkliuzai
  • Mada
  • Mistika
  • Mokslas
  • Namai
  • Pajūris
  • Politika
  • Sportas
  • Sveikata
  • Ūkis
  • Uostas
  • Vestuvės
  • Žemaitija
  • Žmonės

Naujausi įrašai

ŠEIMADIENIS: „Vaikystė be stabdžių: skaityk, skraidyk, ragauk!“

ŠEIMADIENIS: „Vaikystė be stabdžių: skaityk, skraidyk, ragauk!“

2026 7 gegužės
Darbdavys nepriima po vaiko priežiūros atostogų: ką svarbu žinoti darbuotojui?

Darbdavys nepriima po vaiko priežiūros atostogų: ką svarbu žinoti darbuotojui?

2026 7 gegužės
  • Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai

© 2026 Mūsų žinios. Visos teisės saugomos. | Projektą vysto WebDNR

Sveiki Sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Pamiršote Slaptąžodį?

Susigražinti Slaptąžodį

Įveskite savo vartotojo vardą arba el. Pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte slaptažodį.

Prisijungti
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus

© 2026 Mūsų žinios. Visos teisės saugomos. | Projektą vysto WebDNR

Siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.