• Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai
  • Prisijungti
No Result
View All Result
Vakarų pulsas Aktualijos. Verslas. Žmonės.
  • AKTUALIJOS
    • Politika
    • Mokslas
    • Kriminalai
    • Darbas
    • Uostas
  • MŪSŲ KRAŠTAS
    • Žemaitija
    • Pajūris
    • Kraštas
    • Istorija
  • GYVENIMO BŪDAS
    • Sveikata
    • Namai
    • Mada
    • Grožis
    • Vestuvės
  • KULTŪRA
    • Kultūra
    • Literatūriniai inkliuzai
    • Žmonės
    • Mistika
    • Kelionės
  • ŪKIS IR GAMTA
    • Ūkis
    • Gamta
    • Automobiliai
    • Kulinarinis paveldas
  • SPORTAS IR DAUGIAU
    • Sportas
    • Daugiau
    • Pramogos
Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.
No Result
View All Result
Home Daugiau

Premjerė bendravo su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviais – jaunuoliais iš visos Lietuvos

Naujienų puslapis by Naujienų puslapis
2022 26 rugpjūčio
in Daugiau
0 0
0
0
SHARES
28
PERŽIŪROS
  1. Titulinis
  2. Naujienos
  3. Premjerė bendravo su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviais – jaunuoliais iš visos Lietuvos

Šiemet 14-ąjį kartą vykęs projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ finišavo baigiamuoju renginiu Vyriausybės rūmuose, jame trys dešimtys mokinių iš visos šalies dalinosi įžvalgomis apie ateities Lietuvą, o taip pat turėjo galimybę pabendrauti su premjere Ingrida Šimonyte.

„Tikiuosi, kad ši patirtis leis Jums įsivertinti ir atsakyti sau į klausimus apie tai, ar šis kelias galėtų būti jūsų, apie tai, kas jums viešajame sektoriuje atrodo įdomu, tinkama ar keistina. Bet kuriuo atveju – jūs Lietuvą ir keisite. Ačiū, kad dalyvavote, rodėte smalsumą ir susidomėjimą“, – sveikinimo kalboje projekto dalyviams sakė Vyriausybės vadovė.

Visos šios savaitės metu 30 visuomeninėse veiklose dalyvaujančių ir gabių moksleivių iš skirtingų Lietuvos vietų ir mokyklų galėjo tiesiogiai susipažinti su Vyriausybės ir kitų svarbiausių šalies institucijų veikla. Šalia susitikimų su politikais ir valstybės vadovais, moksleiviai susitiko su visuomenininkais, akademikais, menininkais, mokslininkais, atlikėjais.

Šių metų projekto tema „Moksleiviai Lietuvos ateičiai“ buvo skirta „Lietuva 2050“ strategijos kūrimui. Grupinius darbus apie ateities Lietuvą parengę dalyviai pristatė juos baigiamajame renginyje.

Nuo 2009-ųjų Vyriausybės kanceliarijos ir partnerių rengiamame projekte iki šiol dalyvavo beveik 400 moksleivių.

Previous Post

Tapk AIESEC nariu!

Next Post

Pirmoji banga 2022

Naujienų puslapis

Naujienų puslapis

Next Post
Vakarų Pulsas

Pirmoji banga 2022

Vakarų pulsas

Pasekite mus

  • Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai

© 2026 Vakarų Pulsas. Visos teisės saugomos. | Projekto vystymas: WebDNR

Sveiki sugrįžę!

ARBA

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Pamiršote slaptažodį?

Atkurti slaptažodį

Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą, kad atkurtumėte slaptažodį.

Prisijungti
No Result
View All Result
  • AKTUALIJOS
    • Politika
    • Mokslas
    • Kriminalai
    • Darbas
    • Uostas
  • MŪSŲ KRAŠTAS
    • Žemaitija
    • Pajūris
    • Kraštas
    • Istorija
  • GYVENIMO BŪDAS
    • Sveikata
    • Namai
    • Mada
    • Grožis
    • Vestuvės
  • KULTŪRA
    • Kultūra
    • Literatūriniai inkliuzai
    • Žmonės
    • Mistika
    • Kelionės
  • ŪKIS IR GAMTA
    • Ūkis
    • Gamta
    • Automobiliai
    • Kulinarinis paveldas
  • SPORTAS IR DAUGIAU
    • Sportas
    • Daugiau
    • Pramogos
  • Prisijungti

© 2026 Vakarų Pulsas. | Bendradarbiaujame su: WebDNR

Siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.