Vakarų pulsas Aktualijos. Verslas. Žmonės.
  • Home
    • Home – Layout 1
  • Pramogos
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus
Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus
Home Daugiau

„Kultūros naktį“ atsivers Vyriausybės durys: pirmąkart rengiama posėdžių inscenizacija

Naujienų puslapis by Naujienų puslapis
2023 18 birželio
in Daugiau
0 0
0
„kulturos-nakti“-atsivers-vyriausybes-durys:-pirmakart-rengiama-posedziu-inscenizacija
0
SHARES
11
VIEWS
  1. Titulinis
  2. Naujienos
  3. „Kultūros naktį“ atsivers Vyriausybės durys: pirmąkart rengiama posėdžių inscenizacija

Kokius klausimus ir kaip sprendžia Vyriausybė? Kaip vyksta jos posėdžiai? Koks jausmas pasivaikščioti Vyriausybės koridoriais su čia dirbančiais žmonėmis? Būtent tai šiandien patirs tie, kurie ketina dalyvauti renginyje „Kultūros naktį“ atsiveria Vyriausybės durys“: dalyvių laukia improvizuota Vyriausybės posėdžio inscenizacija su aktoriais profesionalais ir ekskursija su gidu po Vyriausybės rūmus.

„Daugelis vilniečių ir miesto svečių praeidami pro paminklą Vincui Kudirkai tikriausiai smalsauja, kas vyksta, pravėrus už jo esančias duris. Šįkart radome puikią progą per improvizacijos prizmę sukurti teatro ir politikos barų sintezę ir pakviesti žmones kitaip pažinti Vyriausybės darbą. Kiekvieną savaitę čia, šioje salėje, svarstomos dešimtys įvairiausių sričių klausimų, dirbama tam, kad būtų suderinti skirtingų, neretai net ir priešingų suinteresuotų grupių, poreikiai ir interesai. Smalsu pasižiūrėti, kaip aktoriai pamatė mūsų darbo ypatumus, kaip renginio dalyviai išpildys inscenizacijos idėją, kokius įspūdžius išsineš iš Vyriausybės rūmų“, – sako Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

Renginio dalyviams įsijausti į posėdžio atmosferą ir priimti visai Lietuvai svarbius sprendimus padės profesionalūs aktoriai Marcelė Sirgedienė ir Rimvydas Ambrazevičius.

„Visada galvojau, kad politiko darbas yra labai atsakingas, bet kad toks sunkus ir reikalaujantis tiek informacijos apdorojimo, buvo tikrai staigmena. Gilindamasis į teisės aktus, nutarimus, išvadas taip pat nustebau supratęs, kad gimtoji kalba, gali būti tokia paini ir sudėtinga“, – paklaustas, kaip pasikeitė nuomonė apie Vyriausybę ruošiantis projektui, pasakoja R. Ambrazevičius.

Į renginį užsiregistravo daugiau kaip 100 dalyvių, juos organizatoriai padalino į keturias grupes, kiekviena kurių dalyvaus posėdyje (18, 19, 20 ir 21 val.) ir su gidu eis apžiūrėti Vyriausybės rūmų. Atėję į renginį dalyviai bus palydėti į Vyriausybės posėdžių salę, kurioje kiekvieną savaitę posėdžiauja Ministro Pirmininko vadovaujamas ministrų kabinetas. Vyriausybės kanceliarijos darbuotojai susirinkusiuosius supažindins su posėdžių rengimo principais, papasakos, kokį kelią nueina įstatymai nuo iniciatyvos, svarstymo Tarpinstituciniame pasitarime ir Vyriausybės posėdyje, kol atsiduria Seime ir būna priimti. Po šios įžangos inscenizacijos dalyviai improvizuos pasitarimą bei posėdį ir analizuos iš tiesų Vyriausybės neseniai nagrinėtus klausimus.

Po posėdžio bus surengta ekskursija po Vyriausybės rūmus, kurioje bus pateikta daug įdomių faktų apie rūmų istoriją ir Vyriausybės darbo ypatumus.

Previous Post

Įmonių valdybos kainuos neįtikėtinai brangiai

Kitas straipsnis

Kaip priversti merginą palikti pasimatymą per minutę: šie patarimai „susprogdino” internetą

Naujienų puslapis

Naujienų puslapis

Kitas straipsnis
kaip-priversti-mergina-palikti-pasimatyma-per-minute:-sie-patarimai-„susprogdino”-interneta

Kaip priversti merginą palikti pasimatymą per minutę: šie patarimai "susprogdino" internetą

Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.

„Vakarų Pulsas“ – Jūsų kasdienis operatyvių naujienų, kultūros ir pramogų šaltinis. Mes sekame svarbiausius regiono įvykius, analizuojame aktualijas ir pateikiame tai, kas svarbu kiekvienam skaitytojui. Būkite įvykių sūkuryje kartu su mumis.

Pasekite mus

Kategorijos

  • Automobiliai
  • Darbas
  • Daugiau
  • Gamta
  • Grožis
  • Istorija
  • Kelionės
  • Kraštas
  • Kriminalai
  • Kulinarinis paveldas
  • Kultūra
  • Literatūriniai inkliuzai
  • Mada
  • Mistika
  • Mokslas
  • Namai
  • Pajūris
  • Politika
  • Sportas
  • Sveikata
  • Ūkis
  • Uostas
  • Vestuvės
  • Žemaitija
  • Žmonės

Naujausi įrašai

ŠEIMADIENIS: „Vaikystė be stabdžių: skaityk, skraidyk, ragauk!“

ŠEIMADIENIS: „Vaikystė be stabdžių: skaityk, skraidyk, ragauk!“

2026 7 gegužės
Darbdavys nepriima po vaiko priežiūros atostogų: ką svarbu žinoti darbuotojui?

Darbdavys nepriima po vaiko priežiūros atostogų: ką svarbu žinoti darbuotojui?

2026 7 gegužės
  • Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai

© 2026 Mūsų žinios. Visos teisės saugomos. | Projektą vysto WebDNR

Sveiki Sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Pamiršote Slaptąžodį?

Susigražinti Slaptąžodį

Įveskite savo vartotojo vardą arba el. Pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte slaptažodį.

Prisijungti
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus

© 2026 Mūsų žinios. Visos teisės saugomos. | Projektą vysto WebDNR

Siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.