Vakarų pulsas Aktualijos. Verslas. Žmonės.
  • Home
    • Home – Layout 1
    • Home – Layout 2
    • Home – Layout 3
    • Home – Layout 4
    • Home – Layout 5
    • Home – Layout 6
  • Pramogos
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus
Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus
Pagrindinis Daugiau

Be šviesų tamsoje finišavęs Vaidotas Žala: galbūt per stipriai norėjom laimėti

Naujienų puslapis pateikė Naujienų puslapis
2023 11 sausio
in Daugiau
0 0
0
be-sviesu-tamsoje-finisaves-vaidotas-zala:-galbut-per-stipriai-norejom-laimeti
0
SHARES
19
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

Lrytas.lt

Jan 11, 2023, 7:58 PM

„Drąsiai galima sakyt, kad tai buvo vieni ekstremaliausių per visą mano karjerą Dakare įveiktų kilometrų – finišavome kopose jau sutemus ir be šviesų. Važiuoti nieko nematant buvo labai sudėtinga – bandžiau pajusti, koks yra kopų reljefas priekyje. Šiaip ne taip atsikapstėm iki finišo“, – kalbėjo išsekintas lenktynininkas.

Su lyderiais dar varžysis

Lemtingas incidentas įvyko tuomet, kai persivertęs per kopą „Prodrive Hunter“ visureigis staiga nėrė į gilią už jos buvusią duobę. Nusileidimo metu visas svoris teko kairės pusės priekiniam ratui ir neatlaikiusios apkrovos lūžo abi jį laikančios svirtys. Apatinę ekipažas pakeitė, tačiau viršutinės automobilyje nesivežė, todėl teko apie tris valandas laukti techninės pagalbos sunkvežimio.

„Kai pradėjom ardyt pakabą, pamatėm, kad yra daugiau sulankstytų detalių, todėl vietoje planuotų 15 minučių keisdami svirtis užtrukome gerą pusvalandį. Šiaip diena buvo labai sunki. Galbūt per stipriai norėjome pakilti iš antrosios vietos į pirmąją, bet juk turim kažko siekt ir apie kažką svajot. Šiandien mūsų nelydėjo sėkmė, tačiau tikrai neketiname pasiduot“, – tikino V. Žala.

Apsigyvens dykumoje

Daugumai Dakaro dalyvių trečiadienis buvo kiek lengvesnis. Iš suplanuotų per dieną 624 kilometrų, net 510 sudarė pervažiavimai. Organizatoriai skelbė specialiai parengę trumpesnį greičio ruožą. Anglišku pavadinimu „Empty Quarter“ plačiau žinomos dykumos smėlynuose ekipažams teks kapstytis iki savaitės pabaigos, todėl šis vaizdas dar spės nusibosti.

Dešimtajame greičio ruože ir vėl nepavejamas buvo „Prodrive Hunter“ visureigį vairuojantis Sebastienas Loebas. Prancūzui tai buvo trečioji iš eilės pergalė šių metų ralio maratone. Antras finišavo „Audi“ komandos atstovas Mattias Ekstromas, o trečias liko Lucas Moraesas su „Toyota“. Pirmąją vietą bendroje įskaitoje po dešimties greičio ruožų užima Nasseras Al-Attiyah.

Vaidotas Žala Teltonika Racing Saudo Arabija Nasser al-Attiyah Dakaras
Previous Post

Traksėdžiuose vilkikas kliudė automobilį ir rėžėsi į namą

Kitas straipsnis

Zelenskis: NATO retorikos apie atviras duris nebepakanka

Naujienų puslapis

Naujienų puslapis

Kitas straipsnis
zelenskis:-nato-retorikos-apie-atviras-duris-nebepakanka

Zelenskis: NATO retorikos apie atviras duris nebepakanka

Mūsų žinios: Žemaitija, kraštas ir žmonės. Naujienų puslapis.

„Vakarų Pulsas“ – Jūsų kasdienis operatyvių naujienų, kultūros ir pramogų šaltinis. Mes sekame svarbiausius regiono įvykius, analizuojame aktualijas ir pateikiame tai, kas svarbu kiekvienam skaitytojui. Būkite įvykių sūkuryje kartu su mumis.

Pasekite mus

Kategorijos

  • Automobiliai
  • Darbas
  • Daugiau
  • Gamta
  • Grožis
  • Istorija
  • Kelionės
  • Kraštas
  • Kriminalai
  • Kulinarinis paveldas
  • Kultūra
  • Literatūriniai inkliuzai
  • Mada
  • Mistika
  • Mokslas
  • Namai
  • Pajūris
  • Politika
  • Sportas
  • Sveikata
  • Ūkis
  • Uostas
  • Vestuvės
  • Žemaitija
  • Žmonės

Naujausi įrašai

ŠEIMADIENIS: „Vaikystė be stabdžių: skaityk, skraidyk, ragauk!“

2026 7 gegužės
Ieva Piličiauskaitė - Dulkė apie grįžimą į darbą po vaiko priežiūros atostogų

Darbdavys nepriima po vaiko priežiūros atostogų: ką svarbu žinoti darbuotojui?

2026 7 gegužės
  • Apie mus
  • Reklama pas mus
  • Privatumo politika
  • Kontaktai

© 2026 Mūsų žinios. Visos teisės saugomos. | Projektą vysto WebDNR

Sveiki Sugrįžę!

Prisijunkite prie savo paskyros žemiau

Pamiršote Slaptąžodį?

Susigražinti Slaptąžodį

Įveskite savo vartotojo vardą arba el. Pašto adresą, kad iš naujo nustatytumėte slaptažodį.

Prisijungti
Nėra Rezultatų
Peržiūrėti Visus Rezultatus

© 2026 Mūsų žinios. Visos teisės saugomos. | Projektą vysto WebDNR